CS 1.6 Download

CS 1.6Gra CS 1.6 Download jest jedną z najbardziej lubianych na świecie gier typu „strzelanki”, w której gracz może wejść w wirtualną rzeczywistość i sprawdzić się w ogniu walki wraz z innymi uczestnikami tej samej gry. Najsłynniejszą jej modyfikacją jest Half-Life: Conunter-Strike. Czym się wyróżnia na tle innych, podobnych produkcji i dla kogo jest przeznaczona? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tej gry ,a przekonacie się, że warto spróbować w niej swoich sił. Producent gry: Valve Software. Wydawca: Sierra. Data premiery: 23.11.2000r. Platformy: Microsoft Windows PC.

CS 1.6 Download + Darmowy Steam

Counter-Strike 1.6 Download – za darmo na Komputer PC

Pobierz za Darmo!

Podstawa fabuły gry Counter Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 PobierzW grze Half-Life: Conunter-Strike zmienia się przede wszystkim taktyczne pole walki do rozgrywki drużynowej w sieci internetowej. Gracze mają możliwość dołączenia do jednej z dwóch grup, które zwalczają siebie nawzajem w ramach fabuły gry. Można opowiedzieć się po stronie „dobrej”, czyli dołączyć do specjalnej grupy antyterrorystycznej lub wręcz przeciwnie – przejść na „ciemną stronę mocy” i przyłączyć się do terrorystów.

Counter-Strike 1.6 DownloadJest to gra typu first-person shooter, czyli rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby – strzelca. Akcja ma miejsce w fantastycznym świecie – w mieście „City 17” oraz jego okolicach, w którym każdy może być zarówno bohaterem, jak i łotrem. Czas gry został osadzony w niezbyt odległej przyszłości. Głównym bohaterem Half-Life: Counter-Strike jest dr Gordon Freeman, słynny naukowiec , który znajduje się w niebezpiecznym środowisku. W kompleksie badawczym doszło do incydentu zagrażającego bezpieczeństwu. Zmuszony do walki dr Freeman staje do niej wraz z innymi badaczami, a także praworządnymi mieszkańcami miasta.

Pobierz za Darmo!

Taktyczna symulacja dla każdego

CS 1.6 DownloadCounter-Strike jest dodatkiem do Half-Life, będącym taktyczną symulacją działań elitarnych jednostek antyterrorystycznych z jednej strony, a z drugiej ugrupowań terrorystycznych. Gra przeznaczona jest do rozgrywki w pierwszej kolejności wieloosobowej, a drużyny graczy rywalizują ze sobą na tym samym polu. Multiplayer jest możliwy dzięki połączeniu sieciowemu w internecie.

Do dyspozycji graczy oddawany jest potężny arsenał wszelkiego rodzaju broni, wzorowanej na oryginalnym wyposażeniu oddziałów specjalnych z różnych państw na całym świecie. CS 1.6 Steam DownloadMożna korzystać z pistoletów, granatów, materiałów wybuchowych czy karabinów szturmowych. Każda z drużyn – terroryści i antyterroryści mają dostęp do innego rodzaju wyposażenia i amunicji. Jeśli gracze drużynowo poprawnie wykonają zadaną misję, uzyskają premię pieniężną, którą można wykorzystać na zakup nowej broni i rozbudowę istniejącego arsenału gracza.

W każdej z misji, w której gracze Half-Life: Counter-Strike 1.6 biorą udział, do wykonania jest inny cel. Na przykład zdetonowanie bomby, ucieczka, zniszczenie kluczowego budynku wroga czy odbicie zakładnika.

Zmiany w grze CS 1.6

CS 1.6 PobierzHalf-Life: Counter-Strike to gra, w której widoczny jest ogromny postęp techniczny twórców. Wystarczy wybrać opcję CS 1.6 Download, aby się o tym przekonać samemu. Wspomniani twórcy zmienili animację, nagrania i dźwięk, a także narrację, grafikę i wprowadzili sztuczną inteligencję bohaterów. Dlatego gra stała się bardziej emocjonująca dla graczy, co pokazują ostatnie wyniki jej sprzedaży na świecie – sprzedano blisko ponad 4 miliony egzemplarzy. Dystrybucja w internecie to 25 proc. zysków firmy Valve, producenta gry Half-Life: Counter-Strike. Korzysta ona na tym, że gracze częściej decydują się na pobranie gry w ramach oferty Counter-Strike 1.6, niż kupują grę na PC.

Gra miała swoją premierę na świecie 23 listopada 2000 roku, a w Polsce wydano ją 15 grudnia 2000 roku. Od tej pory jest jedną z najchętniej wybieranych gier – tak przez młodych, jak i przez starszych graczy.

Counter-Strike 1.6 Pobierz – Pełna Wersja gry

Darmowa gra z działającym trybem multiplayer

Counter-Strike 1.6 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania sprzętowe gry Counter Strike 1.6:

Procesor: Pentium II 300 Mhz
Pamięć: 64 MB RAM
Karta graficzna: akcelerator 3D
Miejsce na dysku: 700 MB
System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10

  • Pobierz Counter-Strike 1.6 Torrent
  • Free Download Counter-Strike 1.6 Warez
  • Chomikuj CS 1.6 non steam download Free
  • Exsite CS 1.6 Pobierz za darmo

do pobrania serwery counter strike 1.6 download cs 1.6, 2017 zakładce internet counter strike 1.6 non steam online, strzelanka serwery counter strike 1.6 non steam windows vista gra została, pełnej wersji download cs 1.6 cs polskie serwery, strzelanka wersja cs 1.6 counter strike online map serwerów, najnowsze wpisy pobierz cs 1.6 non team terrorystów – serwerów, broni windows 8 download cs 1.6 do pobrania instalator, 2017 najnowsze komentarze za darmo cs 1.6 counter strike download pobierz instalacji, pobrać modele postaci counter strike global offensive cs:go zakładce internet menu gui, strzelanek v48 mapy counter strike 1.6, online modele postaci cs 1.6 mapy 2021 win 10 instalki, uratuj zakładników rozgrywkę na serwerach

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *