CS 1.6 Download

CS 1.6Gra CS 1.6 Download jest jedną z najbardziej lubianych na świecie gier typu „strzelanki”, w której gracz może wejść w wirtualną rzeczywistość i sprawdzić się w ogniu walki wraz z innymi uczestnikami tej samej gry. Najsłynniejszą jej modyfikacją jest Half-Life: Conunter-Strike. Czym się wyróżnia na tle innych, podobnych produkcji i dla kogo jest przeznaczona? Zapraszamy do zapoznania się z opisem tej gry ,a przekonacie się, że warto spróbować w niej swoich sił. Producent gry: Valve Software. Wydawca: Sierra. Data premiery: 23.11.2000r. Platformy: Microsoft Windows PC.

CS 1.6 Download + Darmowy Steam

Pobierz za Darmo!

Podstawa fabuły

Counter-Strike 1.6 PobierzW grze Half-Life: Conunter-Strike zmienia się przede wszystkim taktyczne pole walki do rozgrywki drużynowej w sieci internetowej. Gracze mają możliwość dołączenia do jednej z dwóch grup, które zwalczają siebie nawzajem w ramach fabuły gry. Można opowiedzieć się po stronie „dobrej”, czyli dołączyć do specjalnej grupy antyterrorystycznej lub wręcz przeciwnie – przejść na „ciemną stronę mocy” i przyłączyć się do terrorystów.

Counter-Strike 1.6 DownloadJest to gra typu first-person shooter, czyli rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby – strzelca. Akcja ma miejsce w fantastycznym świecie – w mieście „City 17” oraz jego okolicach, w którym każdy może być zarówno bohaterem, jak i łotrem. Czas gry został osadzony w niezbyt odległej przyszłości. Głównym bohaterem Half-Life: Counter-Strike jest dr Gordon Freeman, słynny naukowiec , który znajduje się w niebezpiecznym środowisku. W kompleksie badawczym doszło do incydentu zagrażającego bezpieczeństwu. Zmuszony do walki dr Freeman staje do niej wraz z innymi badaczami, a także praworządnymi mieszkańcami miasta.

Pobierz za Darmo!

Taktyczna symulacja

CS 1.6 DownloadCounter-Strike jest dodatkiem do Half-Life, będącym taktyczną symulacją działań elitarnych jednostek antyterrorystycznych z jednej strony, a z drugiej ugrupowań terrorystycznych. Gra przeznaczona jest do rozgrywki w pierwszej kolejności wieloosobowej, a drużyny graczy rywalizują ze sobą na tym samym polu. Multiplayer jest możliwy dzięki połączeniu sieciowemu w internecie.

Do dyspozycji graczy oddawany jest potężny arsenał wszelkiego rodzaju broni, wzorowanej na oryginalnym wyposażeniu oddziałów specjalnych z różnych państw na całym świecie. CS 1.6 Steam DownloadMożna korzystać z pistoletów, granatów, materiałów wybuchowych czy karabinów szturmowych. Każda z drużyn – terroryści i antyterroryści mają dostęp do innego rodzaju wyposażenia i amunicji. Jeśli gracze drużynowo poprawnie wykonają zadaną misję, uzyskają premię pieniężną, którą można wykorzystać na zakup nowej broni i rozbudowę istniejącego arsenału gracza.

W każdej z misji, w której gracze Half-Life: Counter-Strike 1.6 biorą udział, do wykonania jest inny cel. Na przykład zdetonowanie bomby, ucieczka, zniszczenie kluczowego budynku wroga czy odbicie zakładnika.

Zmiany w grze CS 1.6

CS 1.6 PobierzHalf-Life: Counter-Strike to gra, w której widoczny jest ogromny postęp techniczny twórców. Wystarczy wybrać opcję CS 1.6 Download, aby się o tym przekonać samemu. Wspomniani twórcy zmienili animację, nagrania i dźwięk, a także narrację, grafikę i wprowadzili sztuczną inteligencję bohaterów. Dlatego gra stała się bardziej emocjonująca dla graczy, co pokazują ostatnie wyniki jej sprzedaży na świecie – sprzedano blisko ponad 4 miliony egzemplarzy. Dystrybucja w internecie to 25 proc. zysków firmy Valve, producenta gry Half-Life: Counter-Strike. Korzysta ona na tym, że gracze częściej decydują się na pobranie gry w ramach oferty Counter-Strike 1.6, niż kupują grę na PC.

Gra miała swoją premierę na świecie 23 listopada 2000 roku, a w Polsce wydano ją 15 grudnia 2000 roku. Od tej pory jest jedną z najchętniej wybieranych gier – tak przez młodych, jak i przez starszych graczy.

Counter-Strike 1.6 Pobierz – Pełna Wersja

Counter-Strike 1.6 Pobierz

Pobierz za Darmo!Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium II 300 Mhz
Pamięć: 64 MB RAM
Grafika: akcelerator 3D
Miejsce na dysku: 700 MB

  • Pobierz Counter-Strike 1.6 Torrent
  • Free Download Counter-Strike 1.6 Warez
  • Chomikuj CS 1.6 Download Free
  • Exsite CS 1.6 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *